Ben Eczacı S**** A****. Uzun süre devlet hastanelerinde baş eczacılık yapmış birçok il ve ilçede çalıştığım kurum hastaneleri için eczane kurulmasını gerçekleştiren emekli bir eczacıyım. Şu an yaşım icabı olduğunu düşündüğüm bir unutkanlık yaşamaktayım. Unutkanlığım için gerekli vitamin ve mineralleri almama rağmen unutkanlığımın devam ettiğini en yakınlarımın ikazı ile öğrendim.

Evin anahtarlarını almayı unutup evden çıkmam, telefonumu koyduğum yeri unutmam, ben bu odaya neden geldim soruları yetmezmiş gibi elektrikli çaydanlığı ocak üzerine koyup unutarak yanmasına neden olmam beni internette fitoterapi ile çözüm aramaya yöneltti. Arayışlarım sonucunda bitkisel destek almak için İmmu-Nat ile irtibata geçtim.

Firmanın sağlık danışmanı Prof. Dr. Seyhan Ersan hocanın tavsiyesiyle bana yolladığı bitkisel ürünleri kullanmaya başladım. Yaklaşık bir aydır kullanmış olduğum destek ürünleri ile kendimdeki değişikliği, olayları ve isimleri rahatlıkla hatırlamaya başladığımı, kimsenin unutkan olduğumu hatırlatmadığını fark ettim. Eskisi gibi sohbet ettiğim insanlar bendeki bu olumlu değişikliğin nedenini sormaya başlayınca kullandığım ürünlerin bendeki etkisinin gerçek olduğunu anladım.

Bu durumu sizlerle paylaşarak benim gibi unutkanlığın çevre tarafından fark edilmesini beklemeden bitkisel ekstraktlar ile ilerlemelerini önlemek amacıyla yazmak istedim. Benimle ilgilenerek iyileşmemi sağlayan Sayın Prof. Dr. Seyhan Ersan hocama ve İmmu-Nat’a sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. İyi ki varsınız.

Emekli Başeczacı S**** A****