Benim babam 52 yaşında maalesef mide kanseri hastalığına yakalandı. Midede tümör vardı, ameliyatla tümör yükünden kurtuldu ama doktorlar iğleşmesi için kemoterapi görmesi gerektiğini söylediler. Babam kemoterapiye başlamadan önce PET CT çekildi. Sonuçları çok kötü çıktı biz sadece mide etrafında metastaz olduğunu sanırken akciğer ve karaciğer’ de metastazlar oluşmuş.

Doktorumuz 21 gün ara ile 5 gün yatarak kemoterapi yapılacağını söyledi. Ben daha sonra doktorla konuşmaya gittiğimde babamın durumunun çok kötü olduğu 5 ya da 6 ay ömrü kaldığını söylediğinde benim dünya başıma yıkıldı. Üzüntüden kendimi kaybetmişim. Daha sonra ben kendi kendime bunun bir çaresi olması gerektiğini ve pes etmemem gerektiğini düşündüm ve internetten araştırmaya başladım. Araştırırken birden karşıma bitkisel alternatif tıp (İMMU-NAT BİTKİSEL İLAÇ) çıktı, sitesine göz attım gelen yorumları okudum inanamadım. Hatta bir kaç tane yorum yazanı aradım konuştum. Bana o kadar olumlu konuştular ki bende benimde babam neden iyileşmesin dedim. Zaten kaybedeceğim hiç bir şeyde kalmamıştı.

İMMU-NAT BİTKİSEL İLAÇ firmasını aramaya karar verdim. Aradım orada konuştuğum Doktor Ünal Bey benden babama ait olan bütün tetkikleri fax ile göndermemi istedi. Bende hiç zaman kaybetmeden gönderdim, daha sonra kendisiyle tekrar konuştuk ve bana hiç merak etme baban iyileşecek dediğinde benim o anki sevincimi anlatamam. O kadar umudumu kaybetmiştim ki sağ olsun doktor bey biraz olsun içime su serpti. Bana babanın reçetesini yazdım hemen alın kullanın dedi.

Hemen İMMU-NAT BİTKİSEL İLAÇ firmasına sipariş verdim. İlk önceleri babam ilaçları kemoterapi arasında kullandı ve kemoterapi gördüğü sırada hiç elden ayaktan düşmedi hastanede herkes şaşkına döndü, doktorumuz bile yavaş yavaş yürüyemeyecek yemek yiyemeyecek demişti ama benim babama  maşallah hiçbir şey olmadı. İştahla yemeğinde yedi, yürüyüşünü de yaptı. Biz bu ilaçları bir kaç seans kullandık ve sonrasında doktorumuz  bizden tekrar PET CT istedi ve sonuçlar inanılacak gibi değildi, sonuçların hepsinde tedaviye tam yanıt ve %80 oranında iyleşme olduğu çıktı. Çok sevindik, bekliyordum da bu kadar güzel sonuç çıkacağını bu kadar kısa sürede etki edeceğini düşünmemiştim açıkçası.

Tekrar BİTKİSEL İMMU-NAT ÜRÜNLERİ BİZLER İLE BULUŞTURAN KADRONUZA  ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. Ben babamın hikâyesini kısa da olsa anlatmaya çalıştım. Biz çok memnun kaldık ve hala daha memnunuz, bu bitkisel ürünleri bence her kanser hastası kullanmalı. Biz çok faydasını gördük umarım sizde görürsünüz. Bizimle ilgilenen Sn. DR. ÜNAL VURAL VE İMMU-NAT BİTKİSEL İLAÇ KADROSUNA BEN TEKRAR SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM…

Benim babam önce ALLAH’IN izniyle sonra sizin ürünlerinizle iyileşti.  Ben herkese tavsiye ediyorum lütfen ”ALTERNATİF TIBBA” İNANIN  ben bizzat yaşadım gördüm. Bu maili yazmamdaki tek amacım benim gibi çare arayanlara çarenin var olduğunu göstermek. Allah bize hastalık vermiş ama emin olun ki doğada çaresinde vermiş, çaresiz hiç bir dert yoktur, biz aramasını bilelim yeter ben aradım buldum ve her kesede tavsiye ediyorum.

SELAMLAR…….

ZE*** KA***